Montaż zabezpieczeń do samochodów klasy PREMIUM i nie tylko

Warto zawczasu pomyśleć o zabezpieczeniu samochodu przed kradzieżą i zaoszczędzić sobie wielu nerwów. Każdego roku łupem złodziei padają nie tylko auta luksusowe, ale wszystkie samochody, w których zamontowane są doceniane na rynku części i elementy. Niestety odzyskanie utraconego mienia zdarza się bardzo rzadko  ‒pojazdy niemal od razu rozmontowywanie są na części. 

Nasza firma w tej kwestii również służy pomocą ‒ oferujemy montaż zabezpieczeń przeciwkradzieżowych. 

Montaż immobilizera ‒ nasza oferta 

Proponowane przez nas rozwiązania to moduły immobilizer IGLA podłączane do magistrali CAN-BUS w samochodzie. Tego typu urządzenia uniemożliwiają odpalenie lub odjazd samochodu przez przerwanie któregoś z obwodów, na przykład obwodu od pompy paliwa ‒  takie czynności często powodują błędy oraz sprawiają, że zapala się kontrolka „check-engine”.

Proponowana przez nas blokada rozruchu wykonywana jest cyfrowo przez wysłanie odpowiedniego komunikatu do sieci CAN samochodu. Identyfikacja kierowcy, czyli rozbrojenie blokady może się odbywać na 3 sposoby:

  • wciśnięcie indywidualnie zaprogramowanej kombinacji przycisków, na przykład  na kierownicy
  • urządzenie za pośrednictwem Bluetooth sprawdza czy telefon z odpowiednią aplikacją znajduje w samochodzie
  • tradycyjna bezprzewodowa metoda, czyli urządzenie sprawdza czy użytkownik ma przy sobie specjalny brelok z indywidualnym transponderem.

Urządzenie jest bardzo małe, zamontować je można w wielu miejscach w samochodzie, dzięki czemu znalezienie go przez potencjalnego złodzieja jest bardzo mało prawdopodobne. Warto też tutaj podkreślić, że zarówno najnowsze, jak i trochę starsze samochody są kompatybilne z urządzeniem.

Zabezpieczenia antykradzieżowe Poznań – cennik 

  • Immobilizer IGLA, aktywacja za pomocą telefonu lub kodu pin wpisywanego np z kierownicy ‒ 1500 zł.
  • Immobilizer IGLA z dwoma transponderami bezprzewodowymi (zamiast telefonu lub kodu pin) ‒ 1750 zł.
auto po usłudze montaż zabezpieczeń przeciwkradzieżowych

Zadzwoń do nas +48 794 252 890 lub napisz